AKCEPTUJTE AMERICAN EXPRESS KONTAKTY:

Podpísanie zmluvy pre prijímanie kariet American Express a implementačný proces sú jednoduché.
Stačí iba 2x vyplniť a zaslať priloženú Zmluvu o akceptácii kariet American Express spolu s kópiou z obchodného/živnostenského registra na:

VÚB, a. s.
Odbor Platobné karty - AMEX
Mlynské nivy 1
829 90 Bratislava 25

Zmluva na stiahnutie

STIAHNUŤ

Zapojte sa do programu American Express Selects

Dovoľujeme si Vás osloviť so skvelou ponukou participovať na marketingovom programe American Express SELECTS, do ktorého sa už úspešne zapojilo 52 krajín z celého sveta.

Naša spoločnosť neustále zlepšuje kvalitu služieb pre svojich zákazníkov a preto poskytuje svojim významným obchodným partnerom jedinečnú príležitosť zapojiť sa do zapojiť sa do programu SELECTSSM.

Ide o zoznam ponúk od najlepších obchodníkov z rôznych odvetví, ktorí ponúkajú konkurenčnú výhodu práve držiteľom kariet American Express. Môže to byť konkrétna zľava, prípadne služba navyše grátis. 

Vďaka programu SELECTS máte teraz možnosť prezentovať svoje obchodné miesto a ponúkať svoje služby v rámci Slovenska na novej stránke American Express Selects. Stránka bude komunikovaná všetkým držiteľom platobných kariet American Express Blue a Gold na Slovensku.

Spoločne tak privedieme bonitného zákazníka priamo ku dverám Vášho obchodného miesta. So zapojením sa do programu SELECTSSM je spojené aj zvýšenie Vášho obchodného obratu a zisku, zvýšenie Vašej konkurencieschopnosti, bezplatné zabezpečenie reklamy a propagácie Vášho obchodného miesta u dvadsaťtisíc bonitných držiteľov kariet American Express. V neposlednom rade tiež prestíž pri spojení Vášho obchodného mena so svetovou značkou American Express. 

Vaše zapojenie do programu SELECTS je bezplatné. Stačí len poštou zaslať kompletne vyplnený formulár s lákavou ponukou Vašich služieb či produktov.  

Formulár na stiahnutie

STIAHNUŤ

Sme presvedčení, že ponúkanú príležitosť na vzájomnú spoluprácu využijete. Program SELECTS Vám prinesie zvýšenie obchodných tržieb a zároveň prispeje k spokojnosti našich spoločných zákazníkov. 

Klientský servis – non stop 24 hod.:
Služba KONTAKT 0850 123 667

Hlasová autorizácia (pre imprinterové a MO/TO transakcie) – non stop 24 hod.:
Služba KONTAKT 0850 123 660

Zúčtovací formulár pre MO/TO transakcie:
STIAHNUŤ

Zasielanie účteniek z imprintrových a MO/TO transakcií:
VÚB, a. s.
Odbor Platobné karty - AMEX
Mlynské nivy 1
829 90 Bratislava 25

Zasielanie podpornej dokumentácie k reklamáciám:
fax: 02/5441 0578
e-mail: amexposky@vub.sk

Dotlač obchodníckych výpisov:
e-mail: amex@vub.sk

Otázky obchodníkov k zapojeniu sa do programu Selects:
e-mail: amexposky@vub.sk

AMERICAN EXPRESS JE IDEÁLNYM PARTNEROM PRE VÁŠ OBCHOD

Držitelia platobných kariet American Express, na Slovensku vydávaných exkluzívne VÚB bankou, radi uvidia, že akceptujete naše karty, hlavne keď participujú z mnohých benefitov, ktoré im poskytujeme.

  • 24% držiteľov kariet používa svoju kartu American Express aktívne ako jedinú kreditnú kartu
  • držitelia American Express míňajú 2 krát častejšie a 2 krát viac ako držitelia bežných platobných kariet
  • priemerná transakcia kartami American Express na Slovensku v roku 2008 bola viac ako 118 EUR
  • 72% najvýznamnejších spoločností sveta používa karty American Express pre služobné účely, čo v praxi znamená, že sú povinní všetky svoje výdavky hradiť danou kartou

Akceptácia platobných kariet American Express je jednoduchá cesta ako zlepšiť vzťahy so zákazníkmi, zefektívniť Váš obrat, zvýšiť produktivitu a zároveň plne využiť funkcionalitu Vášho platobného terminálu (za ktorého využívanie platíte svojej servisnej banke).

  • podpis zmluvy o akceptácií kariet American Express je bezplatný
  • neplatíte aktivačné a mesačné poplatky
  • minimalizujete riziká spojené s držaním hotovosti

Takmer 90% zákazníkov podvedome sleduje logo American Express pri výbere obchodného miesta. Preto radi zabezpečíme na vlastné náklady školenie Vašim zamestnancom a označenie Vašich obchodných miest.

Umožnite držiteľom platobných kariet American Express to pohodlie platiť ich obľúbenou kartou a získajte tak silného, flexibilného a spoľahlivého partnera, ktorý Vám prinesie nového, bonitného klienta.


Odporučiť stránku známemu Odporučiť stránku známemu
Opýtať sa k téme Opýtať sa k téme
Verzia pre tlač Verzia pre tlač

 
Pravidlá používania stránok | Ochranné známky | Ochrana osobných údajov
Copyright 1995-2006 American Express Company. Všetky práva vyhradené. Návštevníci tejto stránky súhlasia s Pravidlami používania stránok spoločnosti American Express.